Adwentowe czuwanie dla kobiet z cyklu ‘Jesteś Boska’
Data publikacji: 22 listopada 2022

Wielkimi krokami zbliża się kolejne spotkanie dla kobiet z cyklu “Jesteś Boska“. Nasze drugie spotkanie odbędzie się już 3 grudnia

Tym razem zapraszamy Cię na zupełnie inną formę spotkania niż poprzednio. Będzie to adwentowe czuwanie. Rozpoczniemy Mszą Świętą o godzinie 18.00 w kościele pw. Św. Michała Archanioła w Wilkowicach. Następnie wysłuchamy konferencji pt. “Odkryj wolność, którą masz w Nim“. Trzecia zaplanowana część to wieczorne uwielbienie, podczas którego będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i modlitw wstawienniczych. 

Naszą prelegentką, a zarazem gościem specjalnym będzie Angelika Orzechowska. Współzałożycielka Szkoły Eliasza – szkoły duchowości charyzmatycznej i mistycznej w Nowym Sączu. Już się nie możemy doczekać aż usłyszymy słowo, które przygotowała dla nas! 

W 2005 roku, podczas zesłania Ducha Świętego, doświadczyła spotkania z Bogiem Żywym, który przyszedł ze szczególnym darem Mądrości Słowa – Jego rozumienia, tłumaczenia i przekazywania Go innym.

Szczególną troską i pragnieniem jej serca jest jedność: w człowieku (ducha, duszy i ciała), w rodzinach, we wspólnotach, w Kościele – którą buduje obecnie poprzez posługę Miłości, przejawiającą się w darze głoszenia, proroczego wstawiennictwa, w tworzeniu inicjatyw ewangelizacyjnych oraz w działalności Fundacji Arka Przymierza.

Spotkanie ma tym razem charakter otwarty – nie obowiązują zapisy. Każda z Was jest zaproszona i mile widziana. Zabierz ze sobą swoją mamę, córkę, siostrę i koleżanki. Niech ten czas będzie wstępem do owocnego przeżywania okresu adwentu. 

  • 3 grudnia (sobota)
  • godzina 18.00
  • kościół św. Michała Archanioła w Wilkowicach

Aby być na bieżąco, zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych – dołącz do wydarzenia na facebooku i zaobserwuj nasz profil na instagramie @jestesboska.

Do zobaczenia!

powrót