Majowy wyjazd Przymierza
"Oto jak dobrze i jak miło, gdy bracia mieszkają razem;
jest to jak wyborny olejek na głowie, który spływa na brodę,
brodę Aarona, który spływa na brzeg jego szaty
jak rosa Hermonu, która spada na górę Syjon:
bo tam udziela Pan błogosławieństwa, życia na wieki" (Ps 133)

Po dłuższej przerwie spowodowanej ograniczeniami pandemicznymi słowa psalmu 133 mogą na nowo stać się rzeczywistością a wspólnie przeżyty czas błogosławieństwem i okazją do ponownego budowania relacji braterskich i siostrzanych. Aby to wszystko stało się faktem potrzebujemy jednak Twojej obecności dlatego gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w naszym wyjeździe, który odbędzie się w dniach 7-8.05.22 w Zembrzycach w dobrze nam znanym ośrodku Totus Tuus ( w maju o ile nie spadnie śnieg może być tam naprawdę pięknie ;) ).

Koszt wyjazdu wynosi:
- 150zł dla osób dorosłych i dzieci powyżej 10 roku życia.
- 75 zł dla dzieci w wieku 3-10 lat , dzieci młodsze bezpłatnie (bez dodatkowego łóżka i wyżywienia).

Oczywiście jak zawsze istnieje możliwość dofinansowania, jednakże w każdym takim przypadku minimalna wpłata własna wynosi 50%.

Zapłata gotówką w dniu przyjazdu.

W ośrodku mamy do dyspozycji 2 i 3 polanę a więc liczba miejsc jest ograniczona dlatego też nie zwlekajcie proszę z zapisami aby nie okazało się że zabraknie dla Was miejsca. Ostatecznie zapisy będą trwały do 22 kwietnia.

Dodatkowo w sytuacji gdy mimo zapisów nie będziecie mogli przyjechać do Zembrzyc prosimy o zgłoszenie tego faktu najpóźniej do 3 maja. W sytuacji braku jakiejkolwiek informacji o rezygnacji z wyjazdu będziemy zmuszeni obciążyć Was pełnymi jego kosztami.

Link do zapisów >>
powrót