Nasza ewangelizacja w pandemii
Drodzy Bracia i Siostry!

Przez ostatni rok widzimy jak Pan Bóg nas wzywa do powrotu do rzeczy pierwszych - odnowienia naszej relacji z Nim samym (co było tak mocno widoczne w czasie lockdownu), z braćmi i siostrami, otwarcia się na nowo na charyzmaty, a przede wszystkim do ewangelizacji.
Pandemia uniemożliwiła nam organizowanie wielkich akcji ewangelizacyjnych ale,  paradoksalnie, przypomniała, że ważniejsza i skuteczniejsza jest ewangelizacja indywidualna.

Otwórzmy więc oczy i serca i pytajmy Boga jak i kogo mam ewangelizować, gdzie taką osobę zaprosić, aby zobaczyła żywą wspólnotę. Skoro nie możemy organizować wielkich spotkań w dobie pandemii, to zapraszajmy nowych ludzi na imprezy, które i tak się odbywają a są skierowane do członków wspólnoty, np. wigilię niedzieli, imprezy dla dzieci, wyjścia w góry, bieganie (na facebooku istnieje grupa: Miasto na Górze w Ruchu).  A może coś nowego Pan Bóg Wam kładzie na serce?

Dobrze by było, aby wiadomość o takich wydarzeniach trafiła na naszą stronę internetową i facebook. Prosimy więc o kierowanie informacji (z wyprzedzeniem) do Aliny Miotelki, która jest odpowiedzialna za udostępnianie takich zaproszeń (alina.miotelka@gmail.com)

Bardzo dobrym miejscem do ewangelizacji są nasze rekolekcje letnie, które odbędą się w dniach
13-20 sierpnia w Ustroniu a będą miały charakter ewangelizacyjny. Zarezerwujcie sobie ten termin i zaproście nowych ludzi.

Rada Koordynatorów
powrót