Letni wyjazd RUCHU do Zembrzyc 11-12 czerwca
Data publikacji: 12 maja 2022
Serdecznie zapraszamy na letni wyjazd Ruchu wspólnoty Miasto na Górze! 
Każdego roku staramy się (przynajmniej dwa razy) wspólnie wyjeżdżać, aby się lepiej poznać, razem pomodlić i dobrze spędzić czas ze sobą nawzajem. 

Najbliższy wyjazd jest szczególny, ponieważ chcemy, aby był on świętem całego Ruchu, podczas którego nastąpi przyjęcie i odnowienie deklaracji naszego członkostwa we wspólnocie. 
To będzie szczególny czas świętowania i radości, na którym nie może Cię zabraknąć!

Poniżej przedstawiamy podstawowe informacje. Szczegółowy harmonogram oraz bliższe informacje organizacyjne przekażemy w osobnej informacji.

Termin: 11-12 czerwca (weekend) 2022 roku
Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowo Rekolekcyjny Totus Tuus im. Ks. Kard. Karola Wojtyły w Zembrzycach
Adres: Zembrzyce 503, 34-210 Zembrzyce
Prelegent: Tomasz Nowak OP

Cena za pełny pobyt to:
1. osoby dorosłe i młodzież od 11 roku życia – 150 zł
2. dzieci w wieku 3-10 lat – 75 zł
3. dzieci w wieku 0-3 lat jeżeli nie korzystają z osobnego łóżka i posiłków – bezpłatnie (jeżeli jedzą osobny posiłek 15zł)

FORMULARZ ZAPISÓW (kliknij) >>

Każda osoba wypełnia jeden formularz. Dla męża, żony i każdego dziecka należy wypełnić osobny formularz.

W przypadku trudności finansowych uczestnika możliwe dofinansowanie (prosimy o kontakt z animatorem). Minimalna wpłata własna wynosi 50% ceny.

Prosimy o wcześniejszą informację w przypadku rezygnacji z uczestnictwa – pamiętaj o tym, że w przypadku Twojej nieobecności, jeżeli nie zgłosisz nam tego odpowiednio wcześniej, jesteśmy zobligowani do płatności.

Tomasz Nowak OP – Dominikanin, były przeor klasztoru w Łodzi, znany kaznodzieja i rekolekcjonista, wykładowca homiletyki. Współtworzy Dominikański Ośrodek Kaznodziejski. Jego największą pasją jest głoszenie Ewangelii i muzyka, szczególnie jazz. Towarzyszy inicjatywom związanym z modlitwą uwielbienia. Razem z muzykami, aktorami, tancerzami i innymi artystami, którym bliska jest ta idea; prowadzi warsztaty, rekolekcje i koncerty. Jak św. Dominik, chce głosić wszystkim, wszędzie i na wszystkie sposoby.

Znany m.in. z następujących działalności:

powrót